O Firmie

Od lat temat zdrowego żywienia jest nam szczególnie bliski, świadomie dbając o siebie i nasze dzieci. Pamiętając o tym, że jesteśmy tym, co jemy, właściwa dieta jest niezbędna dla dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Spożywanie naturalnych produktów jest jednym z pierwszym kroków w zdrowy styl życia. Świadomość ta sięga już starożytnych czasów, kiedy to pojawiają się pierwsze zapiski dotyczące “diety śródziemnomorskiej”.

Naszą pasją są również podróże. Szczególnie upodobaliśmy sobie słoneczne Włochy, kraj w którym owoce i warzywa dojrzewają w pełnym słońcu.

Postanowiliśmy połączyć obie pasje. Pragniemy rozpropagować i rozpowszechnić ideę zdrowego żywienia korzystając z nabytego doświadczenia.
Nasi kooperanci to wyselekcjonowani przez nas producenci ekologicznej żywności, głównie małe, rodzinne firmy. Poznaliśmy ich, ich technologie i procesy produkcyjne.

Asortyment zdrowej żywności oferowany przez nas to produkty rolnictwa ekologicznego, pozbawione substancji genetycznie modyfikowanych, sztucznych konserwantów przedłużających ich trwałość oraz chemicznych środków poprawiających walory smakowe.

To właśnie jest Natural Life.

Chcemy również zaoferować naszym klientom nie tylko zdrowe i smaczne produkty, ale także sprawną realizację zamówień, ciekawe promocje, korzystne ceny i atrakcyjne rabaty.